دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است | میدان تبیین سلیمانی ها می خواهد
دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است | میدان تبیین سلیمانی ها می خواهد
دبیرکل جانبش اسلامی عهدالله عراق، جنگ امروز را جنگ رسانه ای دانست که خلی شدید است و یادآور شد: هدف دشمنان در جنگ نرم ولایت فقیه است و می خواهند نگاه مردم منطقه و جهان اسلام به ولایت فقیه و نظام اسلامی منفی باشد و لذا امروز دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است.

 

سید هاشم الحیدری امروز در اجلاسیه دوم کنگره ملی روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی که در شهر قم برگزار شد، مقاومت و مجاهدت را فصل مشترک نهضت میرزا کوچک با جبهه مقاومت اسلامی دانست و اظهار کرد: این اجلاسیه و کنگره فرصتی را فراهم می کند تا از جهاد میرزا در آن دوران به جبهه مقاومت در زمان کنونی برسیم.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب جهاد تبیین را یک فریضه قطعی و فوری دانستند، افزود: رهبر انقلاب در طول ۳۳ سال گذشته درباره مسائل مختلف همچون سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی و جبهه مقاومت و دفاع از حرم و مقدسات و… سخنرانی فرمودند، اما درباره جهاد تبیین فتوای قطعی و فوری دادند که به مثابه حکم ولایی برای جهان اسلام و تشیع است.

دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق با اشاره به فتوای آیت الله سیستانی در نماز جمعه مبنی بر تشکیل بسیج مردمی جهت مقابله با داعش، عنوان کرد: با این فتوا همه جوانان عراقی به جبهه رفتند و حشدالشعبی را تشکیل دادند و با جهاد نظامی خون داعش را دفع کردند، اما در جبهه فرهنگ و در جبهه تفکر و در جبهه رسانه از طرف رهبر انقلاب فتوای جهاد تبیین صادر شده است.

الحیدری با بیان اینکه قبل از مردم و جوانان، علما و روحانیون و طلاب مخاطب فتوای جهاد تبیین هستند، گفت: همه دشمنان اعم از آمریکا و انگلیس و آلمان و فرانسه و عربستان و امارات و اسرائیل و منافقین و بعثی ها و لاییک ها و… جمع شده اند و فقط یک هدف دارند و آن ولایت فقیه است.

وی با انتقاد از سکوت علمای جهان اسلام اعم از شیعه و سنی در برابر ائتلاف دشمنان، خاطرنشان کرد: نه فقط در فتنه اخیر، بلکه سال هاست همه دشمنان علیه نظام اسلامی جمع شده اند و می خواهند با رسانه و ماهواره و فضای مجازی چهره ولایت فقیه و نظام اسلامی را خراب کنند.

یکی از رهبران جبهه مقاومت، از ولی فقیه به عنوان حسین زمان یاد کرد و متذکر شد: دشمنان در فضای مجازی و ماهواره ها دروغ را به جای حقیقت القا می کنند تا مردم منطقه و جهان اسلام به ویژه جوانان باور کنند؛ متاسفانه شاهد شکسته شدن حرمت ها درباره ولی فقیه هستیم و سکوت علما و خطبا جایز نیست و دشمنان از این ساکت بودن ها سوء استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه رسانه ملی نیز باید به فریضه جهاد تبیین عمل کند، ادامه داد: امنیت و آزادی ایران مدیون امام و شهدایی همچون سلیمانی ها و باکری ها و باقری ها و حججی هاست، اما رسانه ها آنقدر شدید بمباران می کنند که مردم ایران امنیت و آزادی خودشان را نمی بینند و فکر می کنند فقط در ایران گرانی و تورم و بیکاری و… است؛ در حالی که کشورهای اروپایی با مشکلات زیادی مواجه هستند.

الحیدری جنگ امروز را جنگ رسانه ای دانست که خلی شدید است و یادآور شد: هدف دشمنان در جنگ نرم ولایت فقیه است و می خواهند نگاه مردم منطقه و جهان اسلام به ولایت فقیه و نظام اسلامی منفی باشد و لذا امروز دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است.

دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق، نظام اسلامی را امید یمن و قدس و حزب الله دانست و بیان کرد: سردار سلیمانی با امر ولی فقیه زمان در میدان نظامی حاضر شد و امروز میدان تبیین به سلیمانی ها نیاز دارد و موشک های فرهنگی و اعتقادیمان را باید شلیک کنیم.