سارنگ حسن پور:  اصلاح طلبان تریبون و صدای مردم بوده اند
سارنگ حسن پور:  اصلاح طلبان تریبون و صدای مردم بوده اند
عضو جبهه اصلاحات گیلان اعلام کرد در بعضی از حوزه ها از جمله رشت، بندر انزلی، فومن، صومعه سرا، رودسر و تالش امکان حمایت از کاندیدایی که اعلام اصلاح طلبی دارند، میسر است.

سارنگ حسن‌پور عضو جبهه اصلاحات گیلان و رییس حزب همبستگی دانش آموختگان ایران اسلامی در گفتگویی کوتاه به جارستان گفت: انتخابات پر رونق و پر شور معمولا از سال قبل از موعد برگزاری انتخابات در شهرستانها آغاز می‌شود و این منوط به این است که کاندیدا اطمینان داشته باشند در عرصه انتخابات حضور دارند و با موانع متعددی در تایید صلاحیت روبرو نخواهند شد. از موارد نادر دراین انتخابات یکی عدم تایید بسیاری ازچهره های سرشناس در هیاتهای اجرایی بود که آب سردی بر پیکره ضعیف و نحیف انتخابات بود. اما در ادامه تحلیلگران انتخابات دریافتند در این صورت شاهد انتخابات کم رونقی از حیث مشارکت خواهیم بود و با تغییر رویکرد، شاهد تایید تعدادی از کاندیدا ولو بصورت اندک بودیم.

وی در ادامه گفت: هر چند تکثر کاندیدا ملاکی برای ترسیم فضای باز انتخاباتی نخواهد بود اما از همین فرصتهای اندک برای تغییر وضعیت باید استفاده نمود. بر همین اساس در بعضی از حوزه ها از جمله رشت، بندر انزلی، فومن، صومعه سرا، رودسر و تالش امکان حمایت از کاندیدایی که اعلام اصلاح طلبی دارند، میسر است.

سارنگ حسن‌پور خاطرنشان کرد: امیدوارم در هفته جاری با تشکیل جلسه جبهه اصلاحات گیلان اعضا به جمعبندی مناسبی برسند و حمایت از کاندیدای اصلاح طلب در استان را در دستور کار خود قرار دهند و باعث دلسردی نیروهای معتقد به اصلاح طلبی نشویم و پشتشان را در این عرصه خطیر که با تمام مشقات و مشکلات به میدان آمده اند را خالی نکنیم.

عضو جبهه اصلاحات گیلان در انتها افزود: مردم همیشه نگاه ویژه ای به اصلاح طلبان داشته اند و نیک میدانند که چه در نهادهای انتخابی و چه در نهادهای انتصابی همیشه برای اصلاح طلبان مشکلات عدیده ای به وجود آورده اند و تمام این موارد هم بدلیل این است که اصلاح طلبان تریبون و صدای مردم بوده اند و مطالبات مردم را بیان کرده اند و زمانی حلاوت صندوق رای در بین عامه مردم و خواص بیشتر خواهد شد که این تغییر در حوزه های سیاسی، اقتصادی و معیشتی و فرهنگی قابل درک و ملموس باشد.