امام پناهی هم منتقد دولت شد؛ گوش مردم از وعده های بی ثمر پر شده است!
امام پناهی هم منتقد دولت شد؛ گوش مردم از وعده های بی ثمر پر شده است!
امام پناهی یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه فومن و شفت است که برخلاف دوران فرمانداری که حمایت کامل از دولت را در دستور کار داشت، حالا سعی می‌کند خود را منتقد نشان دهد

جارستان نوشت: حمیدرضا امام پناهی فرماندار سابق رشت مصاحبه ای با خبرگزاری ایلنا تنها خبرگزاری منتسب به اصلاح طلبان داشته است و از وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد «پروژه‌های نیمه تمام ورودی های فومن و شفت را تمام کند»

امام پناهی یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه فومن و شفت است که برخلاف دوران فرمانداری که حمایت کامل از دولت را در دستور کار داشت، حالا سعی می‌کند خود را منتقد نشان دهد و چشم امید به رسانه‌های منتقد دولت دارد که صحبتهایش را منتشر کنند.

جالب است این مصاحبه در رسانه آرمان ملی دیگر رسانه نزدیک به اصلاح طلبان هم منتشر شده است. آن هم با تیتر و عکسی اشتباه درباره رشت! ظاهرا باید به رسانه‌های کشوری نقشه استان گیلان و ترتیبات انتخاباتی توضیح داده شود.

امام پناهی گفته است: پل ورودی فومن مکان قول دادن ها و وعده شنیدن های بی ثمر برای گوش پر شده مردم منطقه شده است و طاقت مردم فومن نسبت به اتمام پروژه مذکور به سر آمده است.

 در مورد ورودی شهر رشت و مسائل محیط زیستی چون رودخانه‌های رشت هم همین سوال از ایشان در زمان فرمانداری بود. آن وقت چه پاسخی داشتند؟