بیانیه انجمن اسلامی پزشکان و دعوت از جامعه سلامت گیلان به حضور پررنگ در انتخابات
بیانیه انجمن اسلامی پزشکان و دعوت از جامعه سلامت گیلان به حضور پررنگ در انتخابات
انتخابات پیش رو فرصتی است تا فعالان سیاسی اجتماعی به ویژه جوانان گام دومی با هدف تغییر شرایط موجود گیلان گام‌های موثری برداشته تا گیلان با داشتن نمایندگانی کارآمدتر بتواند به سوی پیشرفت همه جانبه با سرعتی بیشتر حرکت کند.

انجمن اسلامی پزشکان در بیانیه ای از جامعه سلامت گیلان به حضور در انتخابات دعوت کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان نهادی که در قانون‌گذاری و نظارت بر عملکرد دولت نقشی محوری و اساسی در کشورمان دارد در پیش است و در این روزها شاهد ثبت نام‌نامزدهای آن هستیم.

در گیلان علیرغم زحمات برخی از نمایندگان طی چند دوره اخیر، مجموع عملکرد نمایندگان چندان رضایت بخش نبوده و سرعت رشد و توسعه گیلان به نسبت بسیاری از استان‌ها پایین‌تر بوده به طوری که نمایندگان گیلان در نامه مورخ ۲۴ مهرماه به رییس جمهور، خود به عقب ماندگی فاحش گیلان نسبت به دو استان دیگر در زمینه پسماند اشاره کرده‌اند که قطعا عملکرد ضعیف خود نمایندگان در این عقب ماندگی‌ها کم تاثیر نبوده است.

بنابراین انتخابات پیش رو فرصتی است تا فعالان سیاسی اجتماعی به ویژه جوانان گام دومی با هدف تغییر شرایط موجود گیلان گام‌های موثری برداشته تا گیلان با داشتن نمایندگانی کارآمدتر بتواند به سوی پیشرفت همه جانبه با سرعتی بیشتر حرکت کند.

انجمن اسلامی پزشکان ایران_شاخه گیلان ضمن استقبال از نامزدی چهره‌های جدید و شایسته در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت و خمام و اعلام حمایت از گزینه‌های شایسته در حوزه‌های مختلف در ایام تبلیغات، بدینوسیله اعلام می‌دارد آقای دکتر مهدی فلاح از خانواده بزرگ سلامت و با بیش از ده سال سابقه به عنوان‌پزشک عمومی جهت نامزدی در این انتخابات از رشت و خمام ثبت نام‌ نمود.

لذا فرصتی است تا در کنار سایر اقشار، خانواده بزرگ سلامت اعم از پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، پرستاران، ماماها، فیزیوتراپ ها، شنوایی‌سنج ها، بینایی‌سنج ها، بهورزها، علوم پایه‌ای‌ها و کارشناسان هوشبری، کارشناسان اتاق عمل، کارشناسان گروه بهداشت، کارشناسان علوم آزمایشگاهی، کارشناسان پرتوشناسی، کارشناسان فوریت‌های پزشکی و… در این انتخابات حضور موثر و جدی داشته تا در کنار سایر عرصه‌ها شاهد نگاه درست و حمایت لازم در حوزه بهداشت و درمان رشت و استان نیز باشیم.
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

انجمن اسلامی پزشکان ایران_شاخه گیلان
۲ آبان ۱۴۰۲