تبلیغات عجیب انتخاباتی در گیلان؛ چراغ اول را حامیان امام پناهی روشن کردند
تبلیغات عجیب انتخاباتی در گیلان؛ چراغ اول را حامیان امام پناهی روشن کردند
در طرح این پوستر، با دستکاری کلمه امام آمد، نام خانوادگی امام پناهی وارد پوستر شده و نوشته شده است «امام پناهی آمد».

پس از پایان پیش ثبت نام شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تبلیغات عجیب برخی از کاندیداها بحث این روزهای کاربران فضای مجازی و مردم شده است.

در این بین تبلیغات به کار رفته برای حمیدرضا امام پناهی فرماندار سابق شهرستاهای رشت و رضوانشهر که از حوزه انتخابیه فومن و شفت قصد حضور در انتخابات را دارد، از همه عجیب تر بود.

هنور مشخص نیست حامیان این نامزد احتمالی شرکت در انتخابات، بر چه اساسی و با کدام رویکردی دست به انتشار پوستری به تقلید از طرح تاریخی و ماندگار روزنامه اطلاعات با عنوان «امام آمد»، کرده اند!

اطلاعیه دفتر ستاد انتخاباتی امام پناهی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مردم شریف شهرستان های فومن و شفت

آنچه هویدا و قابل انتظار بود، چنگ زدن برخی از افراد شرمنده در دادگاه پاسخگویی به مطالبات مردم و برخی از افرادی است که پیروزی و حیات خود را در حذف افراد و گروه های سیاسی و دلسوزان قلبی ایران اسلامی و کاهش مشارکت های مردمی دیده و منیت را به حضور حداکثری ترجیح میدهند.

به کسانی که میخواهند کشتی بزرگ و نجات بخش انقلاب اسلامی را به یک قایق شخصی تبدیل کنند باید یادآور شد که خانواده امام پناهی به بیرق داری مرحوم ابوالشهدا حاج شمس الله امام پناهی سرباز و یار دیرینه امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و خادم و جان فدای مردم بزرگوار بوده است و منزل و سراسر زندگی و خانواده اش را از اوایل دهه ۵۰ کانون مبارزات و تبلیغات انقلابی قرار داده است و گرانبها ترین سرمایه های خود را برای اعتلای هر چه بیشتر ارزش های والای انقلاب اسلامی و فدا شدن برای ملت شریف ایران در طبق اخلاص گذاشته و این مدال پرافتخار سربازی را با هیچ مرتبه ای معاوضه نخواهد کرد.

اخیرا مشاهده شده است، برخی از افرادی که ابتدا آنها را به مودت، تقوای الهی و همکلاسی در کلاس اخلاق دعوت میکنیم، مطالب غیر واقع و انتشار یافته از خروجی های صفحات مجازی غیر رسمی را به دکتر امام پناهی و پایگاه اطلاع رسانی ایشان نسبت داده اند که این پایگاه اطلاع رسانی اعلام میکند، تنها مرجع رسمی اخبار جناب آقای دکتر حمید رضا امام پناهی در سکوی اینستاگرام، آدرس های emampanahi_ir و hamidrezaemampanahi می باشد و این پایگاه اطلاع رسانی در خصوص موارد انتشار یافته در دیگر رسانه ها و خروجی های مجازی و… مسئولیتی ندارد.

 

هر کس بد ما به خلق گوید

ما چهره دل نمی خراشیم

ما خوبی او به خلق گوییم

تا هردو دروغ گفته باشیم

 

والعاقبه للمتقین

پایگاه اطلاع رسانی دکتر حمیدرضا امام پناهی